Cennik hotelu

 

 

 

 

 

Dokonaj wstępnej rezerwacji poprzez jedną z poniższych opcji:

 

 

 

 

 

 

SPOTKANIE ZAPOZNAWCZE

 

Na spotkanie dobrze jest się umówić możliwie jak najwcześniej po dokonaniu wstępnej rezerwacji. Miejsce spotkania to zwykle Park Żołnierzy Radzieckich, jednak istnieje możliwość umówienia się w innej lokalizacji.

 

W przypadku psów mocno wycofanych oraz lękliwych plan działania (wcześniejsze spotkania + ewentualnie krótki pobyt adaptacyjny) jest ustalany indywidualnie.

 

W przypadku psów, które nie ukończyły szóstego miesiąca życia spotkanie jest opcjonalne.

 

PSI SENIORZY


Nie dla każdego psa w podeszłym wieku pobyt w hotelu jest właściwym rozwiązaniem, dlatego w przypadku starszych czworonogów wywiad jest szczególnie istotny. Każdy senior, który trafi pod moją opiekę może liczyć na spacery indywidualne lub w spokojnym towarzystwie. Czas ich trwania oraz tempo w pełni dostosowuję do możliwości psa. Pilnuję, by pozostali podopieczni nie zakłócali mu spokoju. Jeśli pies ma przepisane na stałe leki ich podawanie nie będzie problemem (również w formie zastrzyków podskórnych). 

PSY LĘKOWE


Do podopiecznych hotelu należą między innymi psy odebrane z pseudohodowli, po wypadkach, odebrane interwencyjnie lub porzucone przez poprzednich właścicieli. W przypadku psów z taką przeszłością szczególnie ważne jest, aby aktualny właściciel możliwie jak najbardziej szczegółowo opowiedział o przejściach zwierzęcia lub swoich obserwacjach związanych z jego zachowaniem w sytuacji, w której historia nie jest do końca znana. W zależności od poziomu lęku wykazywanego przez psa warunki i plan działania zostaną maksymalnie dostosowane do jego przyjęcia tak, aby pobyt w hotelu stanowił dla niego pozytywne doświadczenie.

SZCZENIĘTA


Hotel oferuje kontynuację szkolenia podstawowego (nauka czystości, podstawowe polecenia, socjalizacja środowiskowa). Dla psiej młodzieży pobyt w hotelu stanowi idealną okazję do odpowiedniej socjalizacji z innymi psami. Pomagam w odnalezieniu swojego miejsca w stadzie każdemu podopiecznemu, w tym nabrania odpowiedniej pewności siebie psiakom z natury nieco bardziej wycofanym.

 

 

 

 

 

 

O hotelu

            Hotel założyłam z myślą o osobach, które muszą zostawić psa, a przy tym chcą, żeby w czasie ich nieobecności miał zapewnioną opiekę, która pozwoli mu możliwie jak najlepiej znieść rozłąkę. Podopieczni mają zapewnione domowe warunki, a przy tym towarzystwo innych psów oraz opiekę doświadczonej osoby. Przyjmuję psy w każdym wieku, o różnych wymaganiach. Dla psów, które nie są do końca zsocjalizowane również znajdzie się miejsce. W ich przypadku należy ustalić plan wizyt, które pomogą w aklimatyzacji przed pozostawieniem na dłuższy czas.

       Goście hoteliku przebywają we wspólnej przestrzeni, co wyklucza opiekę indywidualną nad psem. Przed pierwszym pobytem konieczne jest odbycie spaceru zapoznawczego*.

 

* więcej o spacerze zapoznawczym w zakładce „rezerwacja miejsca”

 

Przez wzgląd na dobro pozostałych podopiecznych nie są przyjmowane psy:

  • bez aktualnych szczepień przeciwko wściekliźnie oraz chorobom zakaźnym;

  • agresywne (chodzi tu o psy z historią pogryzień, u których problem nie został przepracowany, a nie takie, które w określonych sytuacjach bronią swoich właścicieli lub szczekają, warczą i jeżą się na inne psy);

  • aktualnie przechodzące chorobę zakaźną. 

 

        Hotel funkcjonuje przez wszystkie dni w roku. W okresach świątecznych oraz w wakacje w związku ze zwiększonym zapotrzebowaniem na opiekę część podopiecznych ma możliwość  wypoczynku w domu z ogrodem, położonym 60 km od północno-wschodniej granicy Warszawy. Na co dzień przebywają tam psy w ramach domu tymczasowego, natomiast dla głównej działalności hotelu działka stanowi urozmaicenie w tygodniu lub w weekendy.

 

Plan dnia zawsze układam tak, by uwzględnić indywidualne potrzeby każdego przebywającego u mnie psa.

 

Liczba spacerów w ciągu doby, ich czas trwania, miejsce, dokładną trasę oraz odległości dostosowuję do wieku, kondycji, rasy/typu psa

 

Dbam o to, by interakcje między psami niosły ze sobą pozytywne doświadczenia.

 

Zapewniam domowe warunki.

 

W razie potrzeby podaję leki.

 

W razie potrzeby zapewniam transport.

 

Dysponuję niezbędnymi akcesoriami dla psów.

 

 

OPIEKA DZIENNA

Psa można zostawić pod opieką rano i odebrać w godzinach popołudniowych/wieczornych

(dokładne dni i godziny ustalane indywidualnie z właścicielem).

W tym czasie psiak będzie w towarzystwie innych zwierząt pod okiem opiekuna.

Taka opcja dobrze sprawdzi się w przypadku:

- psów, których właścicieli długo nie ma w domu 

- psów, które źle znoszą samotność 

- szczeniąt oraz psów, które potrzebują częstszych spacerów 

- psów ras stworzonych do aktywnego życia, którym właściciele nie są w stanie zapewnić

wystarczającej ilości zajęć w ciągu dnia

 

OPIEKA OKRESOWA

Psa można pozostawić na dowolny okres czasu podczas wyjazdu.

 

DOM TYMCZASOWY

Zapraszam do współpracy osoby będące przedstawicielami lub współpracujące z fundacjami na rzecz zwierząt bezdomnych i potrzebujących pomocy, a także osoby, które z różnych przyczyn (takich jak np. podjęcie kilkumiesięcznej pracy za granicą) przez dłuższy czas nie będą w stanie zajmować się psem.